עדיין לא לקוחות סקולילנד?
רוצים פרטים נוספים על השירות שלנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הכירו את תוכנית השותפים המתגמלת של

ניקוי קש (זיכרון מטמון) בתוסף WP Rocket

במידה ואתם משתמשים בתוסף WP Rocket כדי שהאתר שלכם יעבוד מהר יותר ומבצעים שינוי באתר מבלי לנקות את הקש, הגולשים שלכם צפויים לראות את הגרסה הלא מעודכנת של האתר שלכם עד שיבוצע ניקוי קש באתר, אם זה בצורה אוטומטית (קורה אחת לכמה זמן) או בצורה ידנית.

כדי לנקות קש בצורה ידנית יש להיות מחובר כמנהל לאתר ובבר הניהול השחור למעלה יש לעבור עם סמן העכבר מעל WP Rocket ואז ללחוץ על Clear and preload cache.

הסבר קצר על WP Rocket-

דמיינו שאתם מדפדפים באלבום תמונות. אם הדפים היו דביקים וקשים להפיכה, זה היה מתסכל והיית צריך לחכות כדי לראות את התמונה הבאה.
עכשיו, מה אם היה לך אלבום תמונות מיוחד שמאפשר לך לדפדף דפים באופן מיידי? זה יהיה הרבה יותר נחמד, לא?

WP Rocket הוא כמו אלבום התמונות המיוחד הזה, אבל עבור אתרים שנעשו עם וורדפרס.
בדרך כלל, אתר אינטרנט שולח מידע הלוך ושוב דרך האינטרנט בכל פעם שמישהו רוצה להסתכל עליו. זה יכול להיות איטי, במיוחד אם הרבה אנשים מנסים להסתכל על זה בו-זמנית, או שהמידע צריך לעבור דרך ארוכה.

WP Rocket מייצר עותק של דפי האתר (קש / זיכרון מטמון) לאחר ביקורם בפעם הראשונה ושומר אותם. אז בפעם הבאה שמישהו ירצה לראות את אותו עמוד, WP Rocket מראה לו את העותק השמור ממש מהר, מבלי לשלוח כל כך הרבה מידע הלוך ושוב דרך האינטרנט. זה הופך את האתר למהיר יותר עבור כולם.

המשמעות היא שהמבקרים יכולים ליהנות מהגלישה באתר מבלי לחכות זמן רב לטעינת הדפים, מה שגורם להם להיות מרוצים יותר וסביר יותר להישאר באתר, לקרוא עוד דפים או לקנות משהו אם מדובר בחנות. זהו כלי המסייע לאתרים להעניק למבקרים שלהם חוויה מהירה וחלקה יותר.

הכירו את תוכנית השותפים המתגמלת של

אהבתם? מוזמנים לשתף:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

שלחו לי לטלפון

סקולילנד